Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Středočeský kraj

Kč - Kč

Specialista zákaznického servisu

Pro našeho klienta logistickou společnost zajišťující komplexní řešení v oblasti námořní dopravy a logistiky hledáme vhodného kandidáta/tku na zákaznický servis.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky na prvotřídní úrovni zajišťování jejich požadavků a potřeb v rámci přepravních služeb
- udržování skvělých vztahů se zákazníky i dodavateli
- zpracování reportingu pro management společnosti
- práce na speciálních projektech
- místo výkonu práce Praha západ

Požadujeme:
- SŠ/VŠ obor logistika výhodou
- zkušenosti na obdobné pozici
- AJ - střední úroveň / komunikace hlavně v písemné podobě
- velmi dobré komunikační dovednosti prozákaznický přístup zodpovědnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- přátelské prostředí
- benefity - příspěvky na pojištění občerstvení na pracovišti 25 dnů dovolené
- nástup dle dohody

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete se stát součástí globální rodiny a mít možnost kariérně se posouvat ve Vašem oboru? Zašlete nám Váš životopis na: pardubice@jobleader.cz

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít