Try & Hire

Try & Hire (vyzkoušej a přijmi) je spojením služeb Permanent Placement a Temporary Help. Tato služba se obvykle používá tam, kde společnost vytváří nové pracovní místo a není si dosud jista jeho dlouhodobější perspektivou.
Tuto službu můžete využít kdykoli si nejste jisti pracovní pozici nebo si chcete ověřit nejen zkušenosti a schopnosti zaměstnance, ale i zapracování do současného týmu pracovníků Vaší společnosti.

Přínos pro Vás:

  • získání vhodného pracovníka bez nutnosti trvalého prac.poměru
  • otestování si pracovní výkonnosti a schopností kandidáta
  • snížení fluktuace zaměstnanců
JOBLEADER, všetky práva vyhradené

Nic se u nás nezměnilo a jsme Vám stále k dispozici!

Vzhledem ke stávající pandemii způsobenou Covid-19 a aktuálním opatřením vlády České republiky, se i Job Leader Czech s.r.o. přizpůsobuje a snaží se maximálně chránit zdraví všech svých zaměstnanců – ve výrobě i v kancelářích.

Ujišťujeme však naše klienty i kandidáty, že díky našemu inovativnímu přístupu k náboru jsme schopni i nadále poskytovat všechny naše služby a to v plném rozsahu.

Většinu našich pohovorů a schůzek jsme plně přesunuli do digitálního prostředí a pro vaši i naši bezpečnost omezujeme osobní kontakt, pokud to není nezbytně nutné. Jsme pro Vás kdykoliv k dispozici na telefonech a e-mailech.

Prosíme, naše pobočky navštěvujte pouze po předchozím sjednání termínu.