Pobočky

ČESKÁ REPUBLIKA


Praha – centrála

Office centrum Hradčanská, budova B

Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

+420 233 901 272, info@jobleader.cz

Benešov

Žižkova 360, 256 01 Benešov

+420 233 901 272, benesov@jobleader.cz

Pardubice – najdete nás zde od 2.10.

Dům služeb

17. listopadu 237, 530 02 Pardubice – Zelené předměstí

+420 233 901 272, pardubice@jobleader.cz

Děčín

Dobrovského 122/1, 405 01 Děčín

+420 477 070 597, decin@jobleader.cz

Brno

Benešova 628/12, 602 00 Brno

brno@jobleader.cz

Plzeň

Bedřicha Smetany 1, 301 00 Plzeň

plzen@jobleader.cz

Slaný

Dr. E. Beneše 528, 274 01 Slaný

slany@jobleader.cz

Cheb

Nám. Krále Jiřího z Poděbrad 507/6, 350 02 Cheb

cheb@jobleader.cz

Liberec

Nám. Dr. E. Beneše 11, 460 01 Liberec

liberec@jobleader.cz

Kladno – sídlo

Obránců míru 2171, 272 01 Kladno

kladno@jobleader.cz

SLOVENSKÁ REPUBLIKA


Bratislava

Mostová 2, 811 02 Bratislava

bratislava@jobleader.cz

NĚMECKO


Salzweg

Graberweg 3, 941 21 Salzweg

Nejnovější aktuality

Nacházejí se zde nejnovější aktuality z našeho blogu.

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

[metaslider id=1288] http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizni-noviny-8-3-2.html  

Čti více

Šokujeme trh práce! Přidejte se! Náborový příspěvek 10.000 Kč.

Šokujeme trh práce! Přidejte se! Náborový příspěvek 10.000 Kč.

Pracovník skladu až 26.000 Kč + náborový příspěvek 10.000 Kč po 4 odpracovaných měsících. Ozvěte se nám na číslo v obrázku a povíme Vám víc.

Čti více

JOBLEADER, všechna práva vyhrazena