Outplacement

Outplacement se zabývá profesionální péči o zaměstnance, kteří přichází o zaměstnání. Ačkoliv toto není hezké pro nikoho, na pracovním trhu je to věc běžná. Společnosti se proto snaží snížit negativní dopad snižování stavů jak na odcházející zaměstnance, tak i zůstavající.
Tuto službu lze provádět jak skupinově tak i jednotlivě. Důležitým prvkem při této citlivé záležitosti je osobní kontakt mezi propouštěným zaměstnancem a odbornou pomocí jako je specializovaný konzultant, nebo psycholog. Jejich hlavním úkolem je pomoci k zorientování se na trhu práce v co nejkratší době, poradit na dalším postupu, vytváření CV, doporučit tipy k pohovorům, dodat mu potřebné povzbuzení do hledání nového zaměstnání a sdělit veškeré dnešní možnosti.
Většinou na tuto práci bývají najímány i personální společnosti, které případně mohou propuštěnému zprostředkovat práci u svých klientů, nastane-li tato příležitost, že se profil propuštěného zaměstnance shoduje s profilem volné pozice zadané personální společnosti. Personální společnost také mívá nejaktuálnější informace z pracovního trhu, neboť se na něm každodenně pohybuje. Cílem je zkrátka zajistit hladký průběh procesu propouštění, akceptace a vyrovnání se s novou situací jak u odcházejících tak ostatních zaměstnanců.
I toto je obor, kterým se zabýváme a jsme schopni s nejvyšší možnou kvalitou a profesionalitou zajistit.

Nejnovější aktuality

Nacházejí se zde nejnovější aktuality z našeho blogu.

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

[metaslider id=1288] http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizni-noviny-8-3-2.html  

Čti více

JOBLEADER, všechna práva vyhrazena

Nic se u nás nezměnilo a jsme Vám stále k dispozici!

Vzhledem ke stávající pandemii způsobenou Covid-19 a aktuálním opatřením vlády České republiky, se i Job Leader Czech s.r.o. přizpůsobuje a snaží se maximálně chránit zdraví všech svých zaměstnanců – ve výrobě i v kancelářích.

Ujišťujeme však naše klienty i kandidáty, že díky našemu inovativnímu přístupu k náboru jsme schopni i nadále poskytovat všechny naše služby a to v plném rozsahu.

Většinu našich pohovorů a schůzek jsme plně přesunuli do digitálního prostředí a pro vaši i naši bezpečnost omezujeme osobní kontakt, pokud to není nezbytně nutné. Jsme pro Vás kdykoliv k dispozici na telefonech a e-mailech.

Prosíme, naše pobočky navštěvujte pouze po předchozím sjednání termínu.