O nás

“Kdo jsme”

Jsme personální společností od roku 2007 s tradicí na českém, německém a od roku 2013 i slovenském trhu. Disponujeme profesionály v oboru, kteří jsou “nosníkem” naší společnosti a díky nimž  jsme schopni nejen zabezpečit kvalifikovaný personál našim partnerů, ale i pomoci najít práci uchazečům o zaměstnání.
Odborné znalosti našich specialistů jsou vodítkem a zárukou vyhledání správných lidí pro naše klienty. Věříme našim zaměstnancům.
Mluví za nás léty ověřené zkušenosti a naší filosofií je dlouhodobá spolupráce s našimi klienty.
Disponujeme rozsáhlou databází uchazečů o zaměstnání, která je pravidelně doplňována a aktualizována. Náš tým se skládá z odborníků v oblasti  personalistiky a psychologie.
U každého uchazeče prověřujeme nejen jeho  profesní znalosti a pracovní dovednosti, ale i jeho osobnostní rysy a dispozice pro výkon konkrétní pozice. Pracujeme na základě psychologických testů a odborné personální diagnostiky.
Nejsme žádnými sběrateli a přeposílateli životopisů, provádíme pečlivě výběrová řízení na profesionální úrovni s kandidáty odpovídajícími požadavkům klientů. Při výběrových řízeních a při poskytování ostatních služeb spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými konzultanty s bohatými zkušenostmi z oblasti lidských zdrojů, psychologie, andragogiky a vzdělávání.
Řídíme se obecně platnými zásadami slušnosti a zákony obchodní politiky: diskrétnost, profesionalita, informovanost, spolehlivost a etika. Zákoník práce je pro nás to, co pro křesťany bible.
Naši zákazníci oceňují naše služby založené na více než 30 let zkušeností pod renomovanou značkou(S)TEGMANN  Company. V České republice tato společnost působila od 23.2.2004 pod spisovou značkou C98294 vedená v Praze. Na začátku roku 2009 majitel společnosti Dr. Spiedel rozhodl, že(S)TEGMANN CZECH odejde z českého trhu a dá možnost nově koupené společnosti JOB LEADER CZECH s.r.o., kterou obsadili její původní zaměstnanci, stát se partnerem skupiny  7 (S) , více se dozvíte na http://www.7s-gruppe.de

„Naše koncepce — Kvalifikovaní odborníci“

Vysoká profesní, sociální a organizační způsobilost i výkonnost – to jsou vlastnosti, jimiž se vyznačují kvalitní pracovníci – a proto je jich zároveň tak málo.
Využijte při obstarávání personálu schopnosti společnosti JOB LEADER CZECH s.r.o. , ryze české společnosti s mnohaletou praxí v personalistice a poradenství ve hledávání vhodných pracovníků.
Udržíte si flexibilitu v personálním plánování při současném zachování kvality, pečlivost při výběru personálu a profesionální realizaci. Naším úkolem je optimální naplnění požadavků všech zúčastněných stran. To je filozofie našich služeb.

Nejnovější aktuality

Nacházejí se zde nejnovější aktuality z našeho blogu.

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

Reportáž TV NOVA. Podívejte se na reportáž o nadstandardních náborových příspěvcích a BONUSECH!

[metaslider id=1288] http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizni-noviny-8-3-2.html  

Čti více

JOBLEADER, všechna práva vyhrazena