Účast na Profesia days

logoooo
Zastavte se za námi na pracovní veletrh Profesia days ve dnech 25.- 26.října 2017 a inspirujte se při hledání nových pracovních možností.

Veletrh pracovních příležitostí Profesia Days cílí na širokou veřejnost a je určený nejen pro ty, kteří práci hledají, ale i pro ty, kteří uvažují o správném zaměření své kariéry. Mezi vystavovateli nebude chybět ani naše personální společnost JOB LEADER CZECH s.r.o., která již 10 let pomáhá lidem hledat vhodné zaměstnání.
Jsme personální společností od roku 2007 s tradicí na českém, německém a od roku 2013 i slovenském trhu. Disponujeme profesionály v oboru, kteří jsou “nosníkem” naší společnosti a díky nimž  jsme schopni nejen zabezpečit kvalifikovaný personál našim partnerů, ale i pomoci najít práci uchazečům o zaměstnání.

V našem stánku Vám budou k dispozici naši profesionálové a poradenská zóna s nabídkou zajímavých služeb zaměřených na kariérní rozvoj. Pro mnohé návštěvníky bude zajímavá nabídka koučingu, kde mohou zjistit, pro jaké profese mají předpoklady, na jakou práci se hodí a kde mají možnost vyniknout. V rámci poradenské zóny také odborníci poradí a pomohou se sestavením životopisu.

Děkujeme všem za důvěru a těšíme se na Vaši návštěvu

Tým JOB LEADER CZECH s.r.o.

« »
JOBLEADER, všechna práva vyhrazena

Nic se u nás nezměnilo a jsme Vám stále k dispozici!

Vzhledem ke stávající pandemii způsobenou Covid-19 a aktuálním opatřením vlády České republiky, se i Job Leader Czech s.r.o. přizpůsobuje a snaží se maximálně chránit zdraví všech svých zaměstnanců – ve výrobě i v kancelářích.

Ujišťujeme však naše klienty i kandidáty, že díky našemu inovativnímu přístupu k náboru jsme schopni i nadále poskytovat všechny naše služby a to v plném rozsahu.

Většinu našich pohovorů a schůzek jsme plně přesunuli do digitálního prostředí a pro vaši i naši bezpečnost omezujeme osobní kontakt, pokud to není nezbytně nutné. Jsme pro Vás kdykoliv k dispozici na telefonech a e-mailech.

Prosíme, naše pobočky navštěvujte pouze po předchozím sjednání termínu.